XIX Przegląd Teatrzyków Dziecięcych – grupa VI

Dnia  12 czerwca, na deskach Teatru Miejskiego  mali aktorzy z grupy VI  reprezentowali przedszkole „Muzyczna Kraina” na Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych zorganizowanych przez Przedszkole nr 20 "Kujawskie dzieci".  „Muzyczna Kraina” wystąpiła  z przedstawieniem „Jaś i Małgosia”. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz obdarowano je nagrodami.

B.F, A.K

Więcej zdjęć na : http://inianie.pl/xix-przeglad-teatrzykow-dzieciecych-przeszedl-do-historii/

 

 

II Miejsce – „Inowrocław jak z bajki”

Dnia 6 czerwca 2019r. Tatiana Lajblich z grupy VI  zajęła II miejsce w konkursie plastycznym „Inowrocław jak z bajki” organizowany przez Klub Rondo. Serdecznie gratulujemy!

B.F, A.K

I Miejsce – „Inowrocław jak z bajki”

Dnia 6 czerwca 2019r. przedszkolak z grupy IV Łukasz Stolpe reprezentujący nasze przedszkole w konkursie plastycznym „Inowrocław jak z bajki” organizowany przez Klub Rondo zajął zaszczytne I miejsce. Serdecznie gratulujemy!

 

J.S; Z.R

    

Z wizytą w Sali Zabaw ,,HOP BĘC” – gr. III Montessori

               W piątek 14 czerwca 2019 r. przedszkolacy z gr. III Montessori wybrali się na wycieczkę do Sali Zabaw ,,Hop Bęc”. Na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji takich jak: kreatywne warsztaty z ciastoliną; bańki mydlane; zabawy muzyczno-ruchowe. Wizyta w Sali Zabaw stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i radosnej zabawy. Po dwóch godzinach, pełni niezapomnianych wrażeń i nieco zmęczeni przedszkolacy wrócili do przedszkola.

J. G., M. Ż.

  

Wizyta Pana Policjanta

Dnia 12.06.2019r. zorganizowane zostało w naszym  przedszkolu spotkanie z panem policjantem  Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. Spotkanie to było kierowane dla wszystkich przedszkolaków w celu przypomnienia podstawowych  zasad bezpieczeństwa w ruchu publicznym, a także podczas wakacji. Dzięki uprzejmości naszego gościa dzieci mogły zobaczyć także policyjny radiowóz. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.

B.J., M.R.