Olimpiada Sportowa 6-latków w „Muzycznej Krainie”

Od samego początku pobytu dziecka w przedszkolu dbamy o rozwój fizyczny oraz jego nawyki zdrowego trybu życia. Z tej okazji 6.06.2018 r odbyła się już VII Olimpiada Sportowa 6-latków w siedzibie przy ul. Jacewskiej 16.Tegorocznymi uczestnikami Olimpiady były następujące drużyny :ul. Skłodowska –„Mrówki”, ul. św. Ducha –„Słoneczka”, ul. Poznańska –„Piłeczki”, ul. Jacewska – „Rozrabiaki”. Sędzią głównym był Pan Piotr Baranowski nauczyciel wychowania fizycznego w  ZSP w Kościelcu  im. Jana Pawła II  ze swoimi uczniami w osobach Daria Andrzejewska ,Dorota Jasiaczyk ,Marta Kępska, Aneta Książkiewicz, Dominik Ryś. Niespodziewanie na Olimpiadzie pojawiła się Wiewiórinka, która jest maskotką naszego miasta. Wiewiórka przygotowała jedną z konkurencji , która polegała na pokonaniu slalomu z drewnianą łyżką na ,której znajdował się orzech. W naszym przedszkolu w roku 2017/2018 jest realizowany projekt społeczno-przyrodniczy pt. ”Chcesz szczęśliwym być kolego , dbaj o zdrowie od małego” który ma na celu propagowanie zdrowego trybu życia.

 

L.M , M.Z-D