Witam... W związku z planowaniem kształcenia na odległość informuję,  od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. będziemy prowadzić edukację przekazując materiały do samodzielnej pracy. Komunikować się będziemy wykorzystując

 stronę internetową przedszkola muzycznakraina.pl, ewentualnie  poprzez smsy i połączenia telefoniczne  oraz  poprzez grupę na Messengerze (dla chętnych rodziców).

Prosimy Państwa o śledzenie  strony internetowej przedszkola, gdzie będą umieszczane na bieżąco zadania wg opracowanego planu. Materiały edukacyjne będą publikowane w zakładkach Siedziby na ul. Jacewskiej. W tytule informacji będzie, jak dotychczas, oznaczenie grupy, do której dziecko uczęszcza. Czyli w naszym przypadku jest to grupa V.

Dzieci prosimy o zbieranie wykonanych zadań w teczkę i pochwalenie się tymi pracami po powrocie do przedszkola. Można robić zdjęcia, ewentualnie nagrywać filmiki, które chętnie obejrzymy.   Wszystkie zadania, które Państwu zaproponujemy są tylko propozycją. Jeśli ktoś wpadnie na inny pomysł jak zrealizować dane zadanie, może z niego skorzystać.

P. Asia, z którą jestem w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym, serdecznie pozdrawia wszystkie dzieci i ich rodziców. Trzymajmy się razem w tym trudnym czasie. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt. Ściskamy wirtualnie

                                      J. B  

                                       M. Ł