WIELKIE PRZYGOTOWANIA DO POWROTU PRZEDSZKOLAKÓW!

 

Kochane dzieci!

Minął kolejny tydzień gdzie nie słychać z sal zabaw i korytarzy gwaru i dziecięcego śmiechu. To dla nas – pracowników czas smutny. Wiemy, że Wy – kochane przedszkolaki macie chociaż namiastkę przedszkola w waszych domach, wykonując zadania przygotowane przez Wasze Panie. Zapewne skompletowaliście już pełną teczkę swoich prac plastycznych i kart pracy. Będziemy je podziwiać jak tylko się zobaczymy.

A tym czasem chcemy Wam przekazać informacje o Waszym przedszkolu. Zapewne jesteście ciekawe co też dzieje się w salach zabaw, na korytarzach i placu zabaw.

Oto kilka słów, aby zaspokoić waszą dziecięcą ciekawość:

Wszystkie sale zabaw, którymi opiekowały się panie oddziałowe i panie pomoce nauczycielek, które czekają na Was z utęsknieniem, a w nich ulubione zabawki… wszystkie posegregowane, wyczyszczone, naprawione i gotowe na wspólną zabawę. Kąciki książki zostały uporządkowane a bohaterowie z kolorowych okładek czekają na odkrycie z Wami ich przygód. Odnowione pluszaki już nie mogą się doczekać przytulania i smutno zerkają na nas z półek. Przygotowany plac zabaw zachęca do wspólnej zabawy…może w berka? A może w chowanego?..to już będzie zależało od Was. Kolorowe bratki zasadzone przed przedszkolem, powitają Was wiosennymi kolorami. Czekają też na Was kulinarne nowości.. przepyszne dania obiadowe i kolorowe desery…nie możemy się już doczekać kiedy z apetytem będziecie kosztować tych wszystkich smakołyków. Panie oddziałowe i panie pomoce nauczycielek  przygotowały na każdej z sal wiosenne, kolorowe gazetki tematyczne, abyście po powrocie przypomnieli sobie oznaki wiosny…nie brakuje więc bocianów, kolorowych motyli i ...jeszcze czego? … to już przekonacie się same po powrocie. Na grupie Montessori pojawił się kącik przyrodniczy z wysianą rzeżuchą …. czuć zapach wiosny.

Widzicie zatem, że wiele się dzieje w Waszym kochanym przedszkolu. Wszyscy czekamy na Was z utęsknieniem.

Do zobaczenia!

                                                                                  A. M.

Przepis naszych Pań Kuchareczek na pyszne kotleciki z białego sera ;)