Drogie Dzieci!

W sercu Inowrocławia, ale z dala od ulicznego zgiełku, za to w cieniu przyjaznych drzew mieści się  cudowny zakątek i Muzyczną Kraina się zwie. W Przedszkolu jest cicho i smutno… powinno być przecież wesoło, a jest bardzo nudno. Słychać tylko szmery….

To misie i lalki szepczą na ucho paniom jak bardzo za Wami tęsknią!!! Wszystkim nam brakuje Waszego śmiechu, rozmów, wspólnych zabaw i spacerów.

Panie Agnieszka, Bożenka, Marysia, Ela i dwie Dorotki chórem smutno mówią, że bez Was tak pusto!!!. Śmiech się schował w kącie i śni, więc sprzątają i porządkują z nadzieją, że go obudzą!

My czekamy na Was i dekorujemy sale, by były kolorowe na Wasz powrót. Pan Jurek plac zabaw już przygotował, zjeżdżalnie pomalował, trawa skoszona, piaskownica gotowa, zabawki naprawione …. do wspólnej zabawy gotowe.

Dni się dłużą i nikt nam bliski nie puka do przedszkolnych drzwi. Cisza wszędzie, więc pani Asia główkuje i jadłospisy redaguje. Wiele czasu nie potrzebuje... bo doskonale wie, jakie smakołyki lubicie.

Panie Grażynka i Asia –  już czekają na Was z ulubionymi potrawami. Naleśniki, pierogi, spaghetti i barszczyk czerwony, ogórkowa i rosołek, nugetsy … mniam! A na podwieczorek?.... owoce w sosie waniliowym i pyszne ciasta….

Kochane dzieci radość nam przynosicie, z niecierpliwością czekamy, kiedy do nas wrócicie.