WIGILIA 2017

 

Boże Narodzenie to najbardziej oczekiwane święta przez nas wszystkich. Dnia 21 grudnia 2017 roku odbyła się uroczysta Wigilia w naszym przedszkolu. Rozpoczęła się przedstawieniem jasełkowym przygotowanym przez starszaków. Świąteczny wystrój sal, śpiew kolęd, tańce dziewczynek, fantastyczne przebrania dzieci wprowadziły nas w świąteczny nastrój, wywołując uczucia spokoju i radości. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia a potem cała społeczność przedszkolna zajęła miejsca przy odświętnie nakrytych stołach. Nie zabrakło na naszych stołach barszczu, kapusty z grzybami i pieczonej ryby. Nie mogło zabraknąć również odwiedzin Świętego Mikołaja z podarkami dla dzieci. Wigilia, to wyjątkowe wydarzenie w naszym przedszkolu, które integruje dorosłych i dzieci. To był cudowny czas, wprowadzający nas wszystkich w świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności.

 

H. Sz., E. W., L. S.